GLIWICE

Nasz zespół


mgr Julia Celban

537-525-950

Prowadzi psychoterapię młodzieży i dorosłych, diagnostykę psychologiczną oraz konsultacje psychobariatryczne.


O mnie

Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie czteroletniego szkolenia w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Współpracuje z młodzieżą oraz z rodzicami w SP 13 im. Kornela Makuszyńskiego w Częstochowie. Prowadzi zajęcia psychoedukacyjne w klasach i konsultacje indywidualne. Współprowadziła grupę terapeutyczno-rozwojową dla młodzieży w Tarnowskich Górach. Ukończyła półroczny kurs z zakresu Interwencji Kryzysowej i terapii dialektyczno-behawioralnej oraz dwuletni Blok Kształcenia Nauczycielskiego, a także szkolenia z Racjonalnej Terapii Zachowania i ACT.

Bierze udział w licznych projektach naukowych związanych z tematyką psychologii klinicznej. Szczególnie interesuje ją leczenie i specyfika funkcjonowania osób z rozpoznaniem zaburzenia osobowości borderline. Za osiągnięcia społeczne i naukowe otrzymała Wyróżnienie Rektora Uniwersytetu Śląskiego. W wolnym czasie lubi grać na skrzypcach i czytać książki.

Obszary pracy

  • diagnostyka i opiniowanie pacjentów bariatrycznych (wydawanie opinii kwalifikującej do chirurgicznego leczenia otyłości)
  • psychoterapia zaburzeń depresyjnych i lękowych młodzieży i osób dorosłych
  • psychoterapia zaburzeń osobowości
  • trudności w relacjach społecznych
  • wsparcie w kryzysach psychicznych